Kdo jsme

DLV-NÁTĚRY je firma, zabývající se prodejem nátěrových hmot i nabídkou natěračských a příbuzných prací. Obsáhne široké spektrum zákazníků od soukromých zájemců po průmyslové projekty. Působí v České republice i v blízkém zahraničí.

Prodej barev, nátěrových hmot (interiérových i exteriérových) pro soukromé použití i průmysl.

Nabízíme zhotovení ocelových konstrukcí včetně návrhů a statického posudku - kompletní dokumentace.

Provádíme nátěry, nástřiky (airless technologie), čištění průmyslových objektů – mechanické i tlakové. Zajistíme obnovu, opravu nebo ochranu betonových, kovových a jiných konstrukcí jako jsou mosty, haly, nádrže… a taktéž střech a fasád běžných i historických budov při zachování tradičních postupů a použití materiálů k tomu určených.

Nabízíme klasická umělecká zpracování jako jsou francouzská patina, benátský štuk, fládrování, ruční malba…, ale i moderní záležitosti typu graffiti apod. na všechny možné povrchy, ať už jde o budovy, vnitřní zdi, podlahy, nábytek nebo výkladní skříně.

Reklamy s vlastním návrhem zákazníka nebo komplexní zpracování od návrhu až po samotnou realizaci na jakýkoliv povrch. Opět v různých možnostech od ruční malby po průmyslové provedení.

Samozřejmostí je:

Naše motto: STARÁ KVALITA – NOVÝ PŘÍSTUP! STARÁ TVÁŘ – NOVÝ POHLED!